Дізнайтеся чому 150+ клієнтів обрали
юридичне обслуговування саме у нас

Реєстрація підприємств

Реєстрація підприємств різних організаційно-правових форм

Реєстрація компанії або фізичної особи підприємця ставить перед власником ряд важливих питань:

 • – яку організаційно-правову форму вибрати, які переваги, обов’язки і ризики можуть виникнути?
 • – яку вибрати систему оподаткування при планованої діяльності і що потрібно враховувати?
 • – чи потрібно реєструватися платником ПДВ?
 • – які документи потрібно підготувати для реєстрації і як правильно їх оформити?
 • – яка процедура реєстрації?
 • – як розподілити свій час, щоб пройти всі процедури без збитку для основної діяльності?

Ми знаємо з власного досвіду, що рішення всіх цих питань займає у непідготовленої людини величезну кількість сил і часу. І в результаті витрачені зусилля не гарантують правильності прийнятих рішень.

Golden Share пропонує скористатися послугами наших юристів для реєстрації Вашої діяльності. Ми реєструємо такі організаційно-правові форми підприємств:

 • – фізична особа підприємець (ФОП),
  – товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ),
  – приватне акціонерне товариство (ПрАТ),
  – публічне акціонерне товариство (ПАТ),
  – засіб масової інформації (ЗМІ),
  – об’єднання та організації,
  – філії,
  – представництва,
  – інші.

Наша послуга передбачає ряд етапів, які дозволяють власнику, скориставшись нашою послугою, відразу приступати до активної діяльності.

Етапи реєстрації:

 1. Консультування з підбору організаційно-правової форми та системи оподаткування.
 2. Узгодження даних. На цьому етапі визначаються і коригуються фахівцем і власником вихідні дані: кількість засновників, їх частки, статутний капітал, затверджується кандидатура директора, назва підприємства та інше.
 3. Перевірка фірмового найменування на унікальність.
 4. Юридична адреса.
 5. Оформлення пакету документів. Спеціаліст готує пакет документів для реєстрації з урахуванням Ваших побажань, вимог законодавства та інтересів створюваного підприємства.
 6. Поставка підприємства на облік у всіх необхідних органах та фондах: податкової інспекції, органах статистики, в Пенсійному фонді.
 7. Виготовлення печатки.
 8. Відкриття рахунку в банку.
 9. Реєстрація в державній адміністрації.

Працюючи з нами, Ви отримуєте ряд переваг і гарантій:

 • 100% безвідмовну реєстрацію – реєстратор має право відмовити в реєстрації підприємства, якщо виявить помилки в оформленні документів, неточність формулювань, неповний пакет наданих документів і т.д. А таке трапляється в 95% випадків, коли реєстрацією займаються не професіонали. В результаті Ви втрачаєте час і починаєте процедуру заново, до того ж оплата держмита не повертається і Вам доводиться оплачувати повторно. Ми гарантуємо – 100% реєстрацію з першого разу.
 • Відсутність помилок при оплаті держмита – найменша помилка в заповненні документів та внесення реквізитів може перевести Ваші гроші абсолютно іншому адресату, процес реєстрації буде припинений. Процедура повернення грошей тривала і трудомістка. Ми гарантуємо відсутність подібних помилок.
 • Відсутність помилок, що провокують необхідність перереєстрації – неправильне або неповне визначення видів економічної діяльності (КВЕД) під час реєстрації тягне за собою необхідність перереєстрації вже тоді, коли підприємство починає активну діяльність. Наші експерти враховують всі можливі види діяльності конкретно для Вашого підприємства, а також потенційно можливі в перспективі розвитку бізнесу.
 • Мінімум витраченого часу і зусиль – процедура реєстрації вимагає витрати часу на підготовку пакету документів, на черги для подачі документів на реєстрацію, оплату офіційних платежів і т.д. Ми гарантуємо швидку реєстрацію з мінімальною участю Замовника. Консультування та узгодження даних відбувається в комфортних умовах нашого офісу, по телефону або он-лайн. Ваша присутність необхідно тільки при підписанні документів у нотаріуса і при відкритті рахунку в банку. Все інше робимо для Вас ми!

Реєстрація – це ключ до успішного розвитку офіційно зареєстрованого підприємства. Довіривши нам процедуру юридичної реєстрації компанії – Ви гарантовано отримуєте якісне рішення в чітко позначені терміни.

Ми надаємо ряд супутніх реєстрації бізнесу послуг:

 • – оформлення ідентифікаційних кодів платника податків для нерезидентів,
  – отримання дозволу на працевлаштування іноземних громадян,
  – отримання виду на проживання,
  – сервіс номінального директора,
  – отримання дозвільної документації,
  – отримання ліцензій для окремих видів діяльності,
  – та інші.

Ми зареєстрували сотні комерційних компаній та неприбуткових організацій, як у формі самостійних господарських суб’єктів, так і у формі філій та представництв.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

  Consulting GroupGolden Share

  Україна, Київ,
  вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
  +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40