Дізнайтесь чому 150+ клієнтів вибрали
бухгалтерське обслуговування саме у нас

BAS Роздрібна торгівля

“BAS Роздрібна торгівля” розроблена для автоматизації обліку торгових точок (магазинів) та торгівельних мереж з великою кількістю робочих місць. Рішення автоматизує роботі зі складами, коштами та робоче місце касира, а також легко інтегрується з іншими обліковими програмами.

Облік руху товарів

В “BAS Роздрібна торгівля” реалізовано облік таких операцій з товарами:

 • замовлення постачальнику,
 • замовлення на переміщення,
 • надходження від постачальника,
 • реалізація в роздріб і дрібним оптом,
 • переміщення товарів між магазинами,
 • переміщення між складами одного магазину,
 • інвентаризація,
 • оприбуткування,
 • списання,
 • передача між організаціями.

Облік торгових операцій в “BAS Роздрібна торгівля” підтримується в національній валюті – гривнях. Програма підтримує облік для різних систем оподаткування: Податок на прибуток, Податок на прибуток, Єдиний податок, ПДВ.

Аналіз продажів, замовлення постачальнику

Програма дає можливість аналізувати продажі по різних параметрах. Контролювати залишки на складах та основі цих даних формувати замовлення постачальнику. А також планувати надходження товару та проведення розрахунків з постачальниками.

Контроль постачання

В “BAS Роздрібна торгівля” надходження товару реєструється на основі накладної або замовлення. По звіту замовлень можна відстежувати історію взаємодії з постачальником, порушення в графіку поставок тощо.

Призначення роздрібних цін

“BAS Роздрібна торгівля” має інструмент управління цінами в мережі. Ціни можна призначити як в загальному для всієї мережі, так і окремо для групи товарів чи для окремого магазину мережі. В програмі можна переглянути зміну ціни на товар від моменту надходження і змінювати її за необхідності. Також є інструмент призначення відкладеної ціни та розрахунку нової ціни при зміні ціни закупівлі. У програмі “BAS Роздрібна торгівля” цінники і етикетки можна формувати і друкувати з документа ціноутворення і зі спеціального інтерфейсу.

Продаж в роздріб

Інтерфейс програми для касира дуже зручний і зрозумілий, з ним можна працювати як за допомогою клавіатури, так і за допомогою дисплея. Робочий стіл касира можна налаштувати, обмеживши деякі функції.

“BAS Роздрібна торгівля” підтримує такі види оплати: оплата готівкою, платіжною карткою, банківським кредитом і подарунковими сертифікатами. В програмі можна враховувати кошти для розміну, внесені в касу, а також виїмку. Підтримується інкасування грошових коштів.

Управління знижками

“BAS Роздрібна торгівля” надає широкі можливості управління знижками:

 • по кількості товарів в чеку,
 • по сумі чека,
 • по часу придбання,
 • по виду дисконтної карти покупця,
 • по особистих даних покупця,
 • по відсотку від суми товарного рядка,
 • подарунок при купівлі набору товарів.

Умови надання знижки в програмі занесені в окремий довідник. Тому для отримання знижки можна встановлювати одночасно кілька умов. Підтримуються накопичувальні схеми, облік подарункових сертифікатів. Знижки розраховуються автоматично або за командою користувача.

Реєстрація руху товарів

“BAS Роздрібна торгівля” має широкі можливості для аналізу всіх операцій на складі: повернення від покупця, повернення постачальнику,  списання товару (з фіксуванням причини) тощо.

Управління персоналом

У програмі “BAS Роздрібна торгівля” є можливість фіксувати робочий час працівника, а також фіксувати продажі товару конкретним працівником, такі дані допоможуть оцінити ефективність і розробити мотивацію для персоналу.

Аналіз діяльності підприємства

“BAS Роздрібна торгівля” має ряд зручних та інформативних аналітичних звітів з різними налаштуваннями та деталізацією. Можна відстежувати абсолютні значення за період, середні значення, динаміку показників тощо. Особливо детально можна аналізувати продажі: у розрізі товарних груп, покупців, знижок тощо.

Робота з торговим обладнанням

“BAS Роздрібна торгівля” інтегрується з фіскальними реєстраторами, надаючи відповідно до законодавства всі необхідні звіти з касової зміни. Користувач може налаштувати шаблони для друку чеків, приймати оплату банківськими картками через еквайринговий термінал.

Можна підключити дисплей для покупця, зчитувач магнітних карт, сканери штрих-кодів, ваги з друком етикеток, принтери штрих-кодів та інше.

Обмін даними між розподіленими інформаційними базами (РІБ)

“BAS Роздрібна торгівля” забезпечує обмін даними між магазинами і з кожним робочим місцем. Дані для обміну оптимізуються, що забезпечує якість передачі при різних рівнях зв’язку. Можна створювати і змінювати список користувачів для обміну, і обмежувати обмін для окремих з ним.

Обмін даними з іншими програмами BAS

“BAS Роздрібна торгівля” підтримує двосторонній обмін даними з “BAS Управління торгівлею”, на рівні документів та довідкової інформації.

“BAS Роздрібна торгівля” підтримує односторонній обмін даними з програмою “BAS Бухгалтерія” та “BAS Бухгалтерія КОРП” на рівні документів та довідкової інформації.

“BAS Роздрібна торгівля” забезпечує оперативний облік операцій в магазинах торговельної мережі.

Інтерфейс

Рішення має сучасний інтерфейс:

 • великий шрифт,
 • збільшений робочий простір,
 • зручне робоче місце касира (РМК),
 • зручна система навігації: панель інструментів, панель відкритих вікон, меню розділів,
 • доступ до повнотекстового пошуку, “Вибраного”, меню функцій та історії з будь-якого вікна,
 • зручний пошук в списках, управління пошуком,
 • можливість додати в “Вибране” як об’єкти (документи, елементи довідників та інші), так і команди.

“BAS Роздрібна торгівля” може використовуватися в режимі тонкого клієнта або web-клієнта на всіх робочих місцях.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Підтримка користувачів програмного продукту “BAS Роздрібна торгівля” здійснюється за наявності діючого договору Інформаційно-технологічного супроводу (ІТС).

При купівлі програмного продукту ви отримуєте три місяці безкоштовного інформаційно-технологічного супроводу.

Якщо у вас залишились питання, або вам потрібна більш детальна консультація звертайтеся до наших спеціалістів за вказаними на сайті номерами телефонів або за допомогою форми замовлення консультації нижче.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

  Consulting GroupGolden Share

  Україна, Київ,
  вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
  +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40