Дізнайтеся чому 150+ клієнтів обрали
юридичне обслуговування саме у нас

Трудове право

Регулювання трудових відносин між роботодавцем та працівниками

Трудове право – це галузь права, яка регулює правовідносини між працівниками та роботодавцями. Трудовим правом регулюються питання, пов’язані з усім процесом трудової діяльності: робочого часу, відпочинку, заробітної плати, охорони праці, соціального страхування, праці жінок та неповнолітніх, функціонування профспілок, вирішення трудових конфліктів.

Трудові взаємини в Україні дуже часто порушуються, тому контролюючі органи приділяють їм особливу увагу при перевірках та здійсненні контролю діяльності підприємств. Відповідальність же за порушення може бути різною від матеріальної та адміністративної відповідальності до цивільно-правової та кримінальної.

Тому власникам і керівникам підприємств необхідні юридичні консультації компетентних у цій сфері фахівців. В останні роки до юристів нашої компанії все частіше почали звертатися і співробітники компаній, охочі відстояти свої права в суперечці з роботодавцем. Звернувшись до нашого юриста по трудовому праву, ви отримаєте надійного захисника ваших інтересів. Ви завжди можете отримати консультацію з трудового права.

Перелік послуг у сфері трудового права:

 • – Консультації з питань трудового законодавства України.
  – Юридичний супровід діяльності підприємства у сфері трудового права, створення та аналіз документації.
  – Юридичний аудит документації та ситуації на підприємстві в розрізі трудового законодавства.
  – Оформлення та отримання дозволів на працевлаштування іноземців в Україні.
  – Оформлення та отримання посвідки на проживання для громадян інших держав, які планують працювати на території України.
  – Розробка та реєстрація колективного договору компанії.
  – Розробка трудових контрактів і договорів.
  – Розробка внутрішньої трудової документації фірм: правила внутрішнього трудового розпорядку, положення / політика та інші.
  – Аналіз трудових контрактів, договорів і угод.
  – Консалтинг з питань скорочення штату та звільнення працівників, відповідальності роботодавців.
  – Юридичний супровід та розробка договорів для послуг аутсорсингу і аутстаффінгу.
  – Представництво інтересів клієнтів в переговорах з питань трудового законодавства.
  – Представництво інтересів клієнтів в судах при вирішенні трудових спорів.

Послуги з трудового права можуть надаватися:

 • – Регулярно, на умовах юридичного супроводу підприємства з питань дотримання трудового законодавства та оформлення відповідних документів;
 • – Разово: проведення аудиту з метою виявлення порушень та їх усунення, розробки окремих документів, представлення інтересів у трудових спорах і т.д .;
  Юристи Golden Share також надають юридичну допомогу фізичним особам, чиї права були порушні з боку роботодавця.

Наші юристи виконають всю необхідну Вам роботу:

1. Якісно, ​​бо ми підбираємо тільки кращих фахівців, які мають необхідний досвід і знання, а велика кількість постійних клієнтів тільки підтверджує це.

2. Не порушуючи Ваш звичайний режим, наші фахівці впроваджуються в роботу Вашого підприємства, не віднімаючи зайвого часу у Вас або Ваших співробітників, можуть співпрацювати з різними фахівцями однієї компанії по кожному окремому питанню. Використовують для комунікації всі можливості сучасних технологій, що мінімізує особисту присутність і необхідність постійних зустрічей. Не ставлять зайвих питань, надають результати роботи точно в строк.

3. Зберігаючи і покращуючи репутацію Вашої компанії. Трудові спори і просто звичайна відсутність розуміння між роботодавцем та працівниками часто негативно впливає на репутацію роботодавця як компанії в цілому. Наша компанія завжди прагне виконати свою роботу добре і принести користь нашим Клієнтам. Тому у сфері трудового права кожен фахівець враховує норми законодавства та реальні вигоди підприємства, пов’язані з репутацією, побудовою відносин у колективі і т.д.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

  Consulting GroupGolden Share

  Україна, Київ,
  вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
  +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40