Дізнайтесь чому 150+ клієнтів вибрали
бухгалтерське обслуговування саме у нас

Бухгалтерське обслуговування

Чи існує бухгалтерія без проблем?

Звичайна – ні. А якщо не така, як зазвичай? Уявіть, що з новою бухгалтерією ви платите менше податків. Чисті перед законом. Працюєте без збоїв. Чому у інших проблеми, а у Вас – ні? Справа в нашому підході.

У чому наша особливість? У додаткових можливостях. На вас працюють не тільки досвідчені бухгалтери, а й юристи, податкові юристи, програмісти, аудитори. Кожна дія – під багаторазовим контролем різних фахівців.

Чому наші бухгалтерські послуги Вам підходять?

Ідеальний порядок в справах. Одне з наших головних відмінностей від інших компаній – у нас працюють не тільки бухгалтери. У нашому штаті є юристи, податкові юристи, програмісти, аудитори. Вони працюють в тісній взяємодії з бухгалтерами – тому з бухгалтерією немає проблем. Ваша бухгалтерія ведеться з урахуванням навіть незначних вимог контролюючих органів.

Звіти вчасно і правильно. Щоб надавати Вам якісні послуги, ми ретельно підбираємо співробітників. Проводимо складну багатоступеневу систему відбору, яку проходить 1 із 150-200 кандидатів. Збираємо рекомендації про фахівця від попередніх роботодавців і товаришів по службі. Оцінюємо не тільки навички і знання, але й уміння налагодити спілкування з клієнтом в комфортному і ефективному режимі. З Вами працюють кращі в своїй сфері.

Контроль якості роботи. Кожна дія у Вашій бухгалтерії проходить багаторазову перевірку нашої служби контролю якості. Податковий юрист відстежує всі зміни в законах – бухгалтерія ведеться за останніми правилами бухгалтерського обліку. Несемо матеріальну відповідальність за свою роботу – Ви завжди спокійні за результат.

Зручна організація роботи. Ми ведемо облік за новими технологіями – це прискорює роботу програми. Виникла проблема з обліковою базою? У нас свої штатні програмісти, які оперативно її вирішують. Вам не потрібно годинами чекати фахівця. Є термінове питання? Ви в будь-який момент доручаєте бухгалтеру завдання – так, ніби він сидів у сусідньому кабінеті. У нас є чіткі бізнес-процеси – система працює без збоїв. Вам з нами зручно.

Ви знаєте, як знизити витрати. На відміну від 90% інших бухгалтерів, наші бухгалтери постійно рекомендують Вам способи оптимізації ваших витрат. Вони відстежують зміни, прораховують можливе збільшення платежу – і попереджають Вас. Ви керуєте бухгалтерією, розуміючи наслідки кожного кроку. За роки Ви економите величезні кошти.

Нестандартні завдання як звичайні. Потрібні додаткові послуги? Отримайте їх у нас за пільговими цінами. Призначена перевірка? Грамотно представляємо інтереси Вашої компанії. Складна операція? Допомагаємо її провести правильно. Ведемо облікову діяльність при складних схемах і специфічних видах діяльності. Ви отримуєте у нас всі необхідні послуги.

Особливості наших послуг:

 • З Вами працюють досвідчені бухгалтери, юристи, податкові юристи, програмісти, аудитори – всі питання вирішуються компетентно і негайно.
 • Складний багаторівневий підбір бухгалтерів – до Вас потрапляє один з 200.
 • Останнє програмне забезпечення – робота швидше і точніше.
 • Гарантія на послуги – розділяємо з вами ризики, працюємо як для себе.
 • 6 основних варіантів співпраці на вибір – вибирайте зручний для Вас спосіб.
 • Якість послуг – як у провідних міжнародних компаніях.
 • 100% конфіденційність вашої фінансової інформації.

Що кажуть наші клієнти?

Запропоновано ефективна стратегія вирішення існуючих проблем
                «Окрім поточного бухгалтерського супроводу нашого представництва, співробітниками «Золотої Акції» був проведений аудит попередніх звітних періодів, при проведенні якого були виявлені помилки у веденні бухгалтерського обліку, і запропонована ефективна стратегія вирішення існуючих проблем».
Шаповалов С. Ю., голова представництва «Bobst SA» в Україні
 
Допомогли оптимально налаштувати схему планування податкового навантаження
          «Фахівці Вашої компанії провели аудит попередніх періодів, дали ряд практичних рекомендацій щодо поліпшення процесів бухгалтерського обліку, розробили і налагодили роботу системи ведення обліку та складання звітності нашого підприємства. Ваші співробітники допомогли оптимально налаштувати схему щомісячного планування податкового навантаження на нашу компанію, роботи з податковою адміністрацією та іншими контролюючими органами».
Чаповський Н. І., генеральний директор ТОВ «Біохем Лтд»
 
Результатом роботи є налагоджені бізнес-процеси податкового планування
                «Фахівці «Золотий Акції» мають високий професійний рівень і відповідально ставляться до надання послуг клієнту. Результатом їх роботи є чітко налагоджені бізнес-процеси податкового планування, бухгалтерського та управлінського обліку, юридичного забезпечення діяльності нашого бізнесу».
Потіха А. Л., директор ТОВ «КупиСкидку»
 
Ми отримали всі необхідні послуги, працюючи тільки з однією компанією
    «Ще на початку діяльності ми звернулися в компанію «Золота Акція», яка запропонувала нам комплексне обслуговування з ведення бухгалтерського, податкового обліку і юридичного супроводу. Ми отримали всі необхідні нам послуги, працюючи тільки з однією компанією. Завдяки цьому, ми економимо багато часу і зусиль. Ми передаємо роботу компанії, а далі все розподіляється за напрямками без нашого додаткової участі, при цьому кожен фахівець володіє ситуацією в цілому».
Заболотний Ю. В., генеральний директор мережі супермаркетів Porte’s

 

У Вас з’явився інтерес до наших послуг?
Задайте нам питання або розрахуйте вартість прямо зараз!

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

  Consulting GroupGolden Share

  Україна, Київ,
  вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
  +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40