Дізнайтеся чому 150+ клієнтів обрали
юридичне обслуговування саме у нас

Досудове врегулювання спорів

Досудове врегулювання економічних суперечок

«Будь-який військовий проект вимагає вдвічі більше часу, ніж передбачалося, коштує вдвічі дорожче і приносить лише половинний ефект», – сказав якось американський державний діяч Сайрус Робертс Венс, і був абсолютно правий. Яку-небудь конфліктну ситуацію завжди потрібно намагатися вирішити мирним шляхом, це вигідно для обох сторін.

Досудове врегулювання спорів – процедура, передбачена законодавством, яка даэ можливість вирішити конфліктні ситуації без втручання судових органів. Якщо Ви зіткнулися з ситуацією, коли хтось порушує Ваші права або діє по відношенню до Вас несправедливо, Ви маєте повне право звернутися до суду. Якщо ж Ви спробуєте врегулювати ситуацію в досудовому порядку, це принесе Вам цілий ряд переваг:

 1. Ви істотно мінімізуєте фінансові витрати.
 2. Мінімізуєте витрати часу і уникнете стресовій ситуації.
 3. Уникнете публічності.
 4. У Вас залишиться можливість збереження дружніх і партнерських відносин.

Для того, щоб досудове врегулювання спору було результативним і мало юридичну силу, краще звернутися до фахівця, який грамотно оформить всі документи і проведе необхідні дії.

Ми допоможемо Вам вирішити будь-яку з перерахованих суперечок:

 • – Спори з органами державної влади і місцевого управління (податковими, митними органами, місцевими органами влади і т.п.).
 • – Визнання недійсними актів органів державної влади.
 • – Спори в сфері антимонопольного та конкурентного законодавства.
 • – Трудові спори (в тому числі, колективні трудові спори, представництво інтересів топ-менеджерів в трудових конфліктах).
 • – Спори в сфері інтелектуальної власності.
 • – Стягнення заборгованості.
 • – Спори, що стосуються виконання, розірвання договорів.
 • – Корпоративні спори.

У своїй практиці ми використовуємо декілька форм досудового врегулювання спорів, які є найефективнішими в Україні:

 1. Переговори, які проводяться у формі особистих зустрічей або у формі переписки.
 2. Претензійне досудове врегулювання спорів.

Переговори. Юристи нашої компанії мають величезний досвід проведення успішних переговорів. Правильно підібрані аргументи і незаперечні доводи, логіка викладу і досвід переговорної діяльності дозволяє нашим юристам вирішувати важливі стратегічні та фінансові питання бізнесу, зберігаючи при цьому доброзичливі відносини між сторонами конфлікту.

Претензійне врегулювання спорів. Процедура, яка за своєю юридичною складовою нічим не поступається справам, які розглядаються в судах. Дана процедура має ряд обов’язкових вимог щодо створення документів та проведення процедур. Зараз безліч суперечок вирішується за допомогою претензійного врегулювання, оскільки жодна зі сторін не зацікавлена ​​в тривалих судових розглядах.

Претензійна робота складається з декількох етапів:

 • – Вивчення матеріалу та обставин виникнення спору.
 • – Аналіз і правова оцінка досудової та судової перспективи спору.
 • – Підготовка претензії, попередження інших документів.
 • – Підготовка відзиву на претензію.
 • – Ведення переговорів і переписки від імені клієнта.

Чому Вам варто звернутися до наших фахівців:

Ви отримуєте кращий результат. Процедура досудового врегулювання спорів має прописані законодавством норми та вимоги, але це абсолютно не означає, що будь-який юрист, який знає ці норми, може написати ефективну претензію. Ефективність претензії і результат всього процесу досудового врегулювання спорів залежить від професіоналізму (вміння підібрати аргументи, посилити їх значення, створити логічний ланцюжок доводів і обов’язкових посилань на статті та пункти законодавства), досвіду фахівця і його дипломатичного хисту. Якраз такі професіонали працюють в Golden Share, що забезпечить Вам найкращий з можливих результатів.

Лобіювання інтересів клієнта. На всіх етапах роботи наш головний орієнтир – максимальна вигода для Вашого бізнесу. Ми представляємо Ваші інтереси та відстоюємо їх, використовуючи всі можливі інструменти юридичної практики.

Корисні рекомендації для Вашого бізнесу. Під час роботи з врегулювання спорів, юристи компанії Golden Share будуть консультувати Вас з питань зниження ризиків виникнення подібних ситуацій, причин таких ситуацій і захисту бізнесу.

Якщо виникнення спорів у вашому бізнесі – це не одиничний випадок або Ви просто хочете уникнути подібних ситуацій у майбутньому, зверніться до наших фахівців, і вони нададуть вам рекомендації і запропонують послуги, які суттєво знизять ризики Вашого бізнесу і зроблять його захищеним.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

  Consulting GroupGolden Share

  Україна, Київ,
  вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
  +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40