Дізнайтесь чому 150+ клієнтів вибрали
бухгалтерське обслуговування саме у нас

Аудит

Аудиторська Компанія Golden Share має великий досвід проведення аудиту в компаніях різних видів діяльності. Це компанії паливно-енергетичного комплексу, гірничо-металургійного і хімічного комплексів, сфера телекомунікацій, інвестиційно-будівельні компанії, транспортні і авіакомпанії, компанії оптової і роздрібної торгівлі, сфера послуг.

Ми здійснюємо як обов’язковий, так й ініціативний аудит.

Аудит, який проводиться за ініціативою менеджменту або власників бізнесу може бути як комплексним, так і тематичним, з вивченням якогось із аспектів бухгалтерського і податкового обліку. Тематичний аудит, який найчастіше замовляють:

 1. Аудит ПДВ.
 2. Аудит податку на прибуток.
 3. Аудит правильності нарахування і оплати всіх видів податків, які підлягають сплаті компанією-клієнтом.
 4. Аудит основних засобів.
 5. Аудит дебіторської і кредиторської заборгованості.
 6. Аудит виробництва.
 7. Аудит однієї або декількох окремих фінансово-господарських операцій.

Для компаній, власниками яких є нерезиденти, компаній, які виходять на міжнародні фінансові і фондові ринки ми проводимо аудит за стандартами МСФЗ з наданням висновку англійською мовою.

Також ми проводимо комплексні дослідження законодавства з наданням офіційного аудиторського висновку.

Вартість робіт з аудиту визначається такими чинниками:

 1. Вид діяльності компанії і інтелектуальна складність бухгалтерського обліку.
 2. Об’єми документообігу компанії.
 3. Якість ведення обліку.

Якість ведення обліку залежить від наявності і повноти всієї первинної документації, правильності системи її зберігання, відповідністі електронної бази даних бухгалтерської програми первинним документам, коректності генерації звітності на основі електронної бази даних, своєчасності подання всієї звітності. Залежно від цього параметра трудомісткість проведення аудиторської перевірки може суттєво відрізнятися.

Для визначення вартості робіт з аудиту наші співробітники виїжджають на територію компанії-клієнта, вивчають реєстри первинної документації, бази даних бухгалтерської програми, бухгалтерську, податкову і статистичну звітність, яка подається компанією, і на підставі цього складають програму аудиту, визначають кількість необхідних для проведення робіт аудиторів, терміни проведення і вартість робіт.

Після аудиторської перевірки ми завжди надаємо клієнтові офіційний аудиторський висновок, який на практиці дуже часто є орієнтиром для співробітників державних органів – від податкових інспекцій до судових інстанцій усіх рівнів.

Ми проводимо аудит компаній по всій території України.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

  Consulting GroupGolden Share

  Україна, Київ,
  вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
  +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40