Дізнайтесь чому 150+ клієнтів вибрали
бухгалтерське обслуговування саме у нас

Супровід BAS

Компанія Golden Share надає ряд послуг для програмного забезпечення BAS. Наші фахівці надають послуги з автоматизації бізнес-процесів підприємств і виконують окремі завдання по створенню додаткових форм, налаштуванні програм, переносу даних і т.д.

Нижче перераховані найбільш популярні послуги з програмного забезпечення і автоматизації бізнесу серед клієнтів Golden Share.

Встановлення та налаштування

Доставка, установка та базове налаштування програмного забезпечення BAS при купівлі програмного забезпечення надається клієнту безкоштовно. Якщо у Вас є програма, але Вам необхідно її встановити, переустановити на інший комп’ютер, налаштувати, Ви можете звернутися до наших фахівців. Встановлення та налаштування може здійснюватися у віддаленому режимі або з виїздом фахівця на підприємство компанії-замовника.

Перехід на BAS з іншої програми або на іншу конфігурацію (+ перенесення даних)

Зараз багато компаній переходять на BAS з іншого програмного забезпечення,  так як це нова програма, яка має ряд додаткових функцій і можливостей.

Якщо у Вас виникла необхідність переходу на нову версію або перенесення даних звертайтеся до фахівців Golden Share.

Доопрацювання, впровадження

Всі програми BAS мають типову версію, стандартну для всіх підприємств, яка передбачає всі основні види документів, форм, звітів і функцій. Деякі підприємства використовують свої форми звітності, мають необхідність додаткової автоматизації тієї чи іншої функції та інші нестандартні задачі. У цьому випадку програмісти Golden Share можуть дописувати програму – допрацьовувати на вимогу замовника.

Впровадження програмного забезпечення – це більш складний процес. Зазвичай впровадження відбувається в компаніях, де автоматизується кілька процесів, а програму використовують кілька підрозділів. Головна мета впровадження BAS – автоматизація бізнесу від покупки програми до етапу її ефективного використання. Впровадження складається з декількох етапів, хоча вони не завжди використовуються всі:

 • Аналіз процесів підприємства, визначення цілей автоматизації.
 • Підбір програмного забезпечення.
 • Встановлення та налаштування.
 • Перенесення даних, доопрацювання згідно цілей підприємства, інформаційне наповнення при необхідності.
 • Тестування.
 • Навчання персоналу.
 • Супровід ПЗ.

Навчання

Golden Share не проводить курсів з BAS, наша компанія надає персональне навчання. Навчальна програма готується під кожного клієнта індивідуально. У нас Ви можете замовити індивідуальне навчання саме для вашого персоналу та для цілей вашої компанії.

Спочатку ми оцінюємо рівень знань і уточнюємо функції співробітника, потім під нього готуємо план навчання.

Мінімальний час навчання – 60 хв.

Якщо Вас цікавить навчання за іншими напрямами: менеджер, комірник, BAS для керівника та інші, – уточніть інформацію у нашого фахівця за номером 380 44-237-7276 або залишайте заявку на сайті.

Супровід програм (абонентське обслуговування)

Наші фахівці супроводжують програмне забезпечення BAS на умовах договору. До переліку робіт з супроводу можуть входити всі перераховані вище види робіт, а також консультування і термінова допомога, у разі збоїв в роботі програм. Супровід по договору дає компаніям ряд переваг:

1. Швидкий відгук на запит клієнта.
2. Фахівець, який працює з Вашою програмою на умовах договору, добре знає Вашу програму і специфіку діяльності підприємства. Це дає можливість йому в рази швидше і ефективніше виконувати поставлені завдання.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

  Consulting GroupGolden Share

  Україна, Київ,
  вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
  +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40