Дізнайтесь чому 150+ клієнтів вибрали
бухгалтерське обслуговування саме у нас

Податкове планування

Більшість компаній при складанні бюджетних прогнозів планує свою діяльність виходячи з бачення розвитку ринку, внутрішньої структури компанії і можливостей бізнесу досягти тих або інших показників доходу. В той же час, на даному етапі податкові наслідки тих або інших операцій, які вплинуть на розмір прибутку компанії в заданому періоді, не завжди є очевидними.

Плани компанії можуть бути пов’язані із здійсненням капітальних інвестицій в нерухомість, землю, устаткування або інші активи, виходом на ринки з відмінними від поточних податковими режимами, входженням в нові сфери діяльності. Для того, щоб спланувати не тільки доходи, але і витрати бізнесу на сплату податків, потрібно побудувати модель грошових потоків бізнесу з необхідним ступенем деталізації.

Ми допомагаємо керівникам фінансових і податкових служб компанії здійснювати податкове планування як на тривалі податкові періоди – рік або декілька років, так і складати деталізовані податкові прогнози на квартал або місяць. У випадку, якщо модель має на увазі декілька можливих сценаріїв розвитку компанії, ми прораховуємо податкові наслідки кожного з цих варіантів.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

    Consulting GroupGolden Share

    Україна, Київ,
    вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
    +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40