Дізнайтеся чому 150+ клієнтів обрали
юридичне обслуговування саме у нас

Послуги для IT-компаній

Ринок інформаційних послуг активно розвивається в усьому світі, в Україні за останні роки він став одним з найбільш активних та перспективних.

З юридичної точки зору на цьому ринку є багато особливостей, які пов’язані з інтелектуальною власністю, іноземним капіталом, використанням різних форм взаємодії між учасниками ринку, міжнародною та зовнішньоекономічною діяльністю і так далі.

Юридичний підхід при організації діяльності компанії, розробці документів, оформленні прав власності допомагає компаніям захистити свої інтереси, організувати оптимальну схему роботи, оптимізувати витрати і знизити ризики.

Юристи Golden Share мають хороший досвід в сфері інформаційних технологій, надаючи клієнтам послуги з найрізноманітніших питань: консультації, розробка схеми організації бізнесу, податковий консалтинг, реєстрація права власності, підготовка договорів, оформлення трудових відносин та багато іншого.

Якщо ви працюєте в IT – ми будемо раді стати для вас надійних партнером у всіх юридичних питаннях.

Серед наших послуг для IT-компаній

  •  – Юридичний супровід діяльності IT-бізнесу / Юридичні послуги для IT компаній
  •  – Правовий аудит IT-бізнесу.

(Консультації з питань створення IT бізнесу в Україні (вхід на ринок), консультації при розробці ПЗ, реєстрації прав власності на ПЗ, реєстрації компанії, приватного підприємця, внесення змін до реєстраційних документів, супровід покупки-продажу бізнесу, розробка договорів, аналіз договорів, створення внутрішньої документації підприємства).

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

    Consulting GroupGolden Share

    Україна, Київ,
    вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
    +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40