Дізнайтеся чому 150+ клієнтів обрали
юридичне обслуговування саме у нас

Юридичні послуги

Послуги юридичної компанії Golden Share орієнтовані, насамперед, на комплексне обслуговування бізнесу. Ми впевнені, що участь професійних юристів в процесах планування, створення, організації та розвитку бізнесу, а також у його взаємодіях з державою, іншими учасниками ринку, найманими співробітниками забезпечує захист бізнесу, знижує ризики, а головне – підвищує ефективність усіх бізнес-процесів і збільшує можливості підприємства в цілому.

Такий підхід визначає головні принципи роботи компанії в питанні надання юридичних послуг:

 • – Комплексний підхід до кожного окремого завдання.
 • – Ефективність і націленість на результат, необхідний клієнту.
 • – Відкритість і інформування клієнта.
 • – Професійність, компетентність і досвід фахівців.
 • – Якість послуг і максимально комфортні умови співпраці.

Бізнес в різних аспектах своєї діяльності входить в різні правові зони, підпадає під регулювання, фактично, всіх сфер права: конституційного, господарського, адміністративного, корпоративного, трудового, податкового, цивільного. Для ефективного захисту бізнесу, лобіювання його інтересів і юридичного супроводження всіх процесів потрібна дійсно сильна, підготовлена ​​і досвідчена команда. Ми давно переконалися в цьому, і створили таку команду для якісного обслуговування наших клієнтів.

Серед наших послуг:

 • – Реєстрація підприємств.
  – Реєстрація змін.
  – Договірна діяльність.
  – Ліцензування.
  – Документи на дозвіл.
  – Податкове право.
  – Корпоративне право.
  – Господарське право.
  – Трудове право.
  – Досудове врегулювання спорів.
  – Судова практика.
  – Виконавче виробництво.
  – Юридичне обслуговування.
  – Консультації.
  – Ліквідація.
  – інше.

Іноземні компанії в Україні потребують постійного юридичного супроводу. Робота в іншому законодавчому полі підвищує ризики, адже перед власником або управлінцем завжди виникає два питання – які варіанти вирішення питання існують, і які можливості або наслідки може мати кожен з варіантів в перспективі. Фахівці Golden Share надають юридичний супровід для багатьох іноземних і міжнародних компаній.

Стикаючись з різними ситуаціями в роботі підприємств, нам безліч разів доводилося надавати послуги з певних питань і для приватних осіб. Наші послуги для приватних осіб, так чи інакше, пов’язані з питаннями їх взаємодії з бізнесом або державними органами, це: трудові спори, адміністративні спори, питання податкового законодавства, злочини у сфері господарської діяльності, економічні злочини.

Особливу увагу компанія приділяє питанням консультування клієнтів при операціях з нерухомістю, особливо при купівлі. Покупець на ринку нерухомості піддається ризику бути обдуреним з боку недобросовісних продавців або забудовників. Компанії, що надають послуги посередництва на ринку нерухомості консультують своїх клієнтів, а деякі навіть мають власних юристів для супроводу угод. Але ризик залишається, адже кожен посередник зацікавлений в укладанні угоди. Надана клієнту інформація може бути правдивою, але не повною.

Серед наших клієнтів багато іноземних компаній, їх представництв і філій, українських компаній з іноземними інвестиціями, – послуги для іноземців дуже важливий напрямок діяльності Golden Share. Послуги для нерезидентів також пов’язані з бізнес орієнтованістю, наприклад – це отримання дозволів на працевлаштування в Україні, легалізація перебування громадянина іншої країни або особи без громадянства на території України (одержання ВНЖ) на підставі дозволу на працевлаштування, оформлення ІПН, реєстрація інвестицій.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

  Consulting GroupGolden Share

  Україна, Київ,
  вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
  +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40