Дізнайтесь чому 150+ клієнтів вибрали
бухгалтерське обслуговування саме у нас

Податковий консалтинг

Ось вже більше 15 років Golden Share Consulting Group надає широкий спектр послуг у сфері оподаткування – від оглядових консультацій для компаній, котрі починають бізнес в Україні, до комплексного супроводу всіх відносин клієнтів з податковими органами.

До наших послуг звертаються компанії, які мають потребу в надійному і професійному сервісі – адже прийняття рішень у сфері оподаткування безпосередньо впливає на прибутковість бізнесу. Golden Share є надійним партнером, який допомагає керівникам податкових служб компаній приймати правильні рішення на динамічно мінливому ринку і бути на крок попереду.

Наші фахівці розробили і успішно впровадили ряд ефективних фінансово-податкових схем для підприємств, що працюють в сферах імпортних та експортних операцій, нерухомості та будівництва, розробки програмного забезпечення, зв’язку та телекомунікацій, фінансових послуг, роздрібної торгівлі, міжнародних транспортних перевезень.

Ми супроводжуємо клієнтів на етапі розробки загальних податкових стратегій і на всіх етапах життєвого циклу конкретних інвестиційних та венчурних проектів.

Під час світової фінансової кризи наші послуги допомогли багатьом міжнародним і українським компаніям знайти оптимальне рішення між скороченням витрат бізнесу та збереженням ефективного управління податковими ризиками.

Зміни політичної ситуації безпосередньо впливають на законодавче податкове поле і на практичне застосування законодавчих норм, і сьогодні ми знову розробляємо і впроваджуємо нові, актуальні в поточних реаліях податкові рішення, що дозволяють бізнесу наших клієнтів працювати з максимальною ефективністю.

Ми пропонуємо найширший спектр податкових послуг, для надання яких застосовуємо декілька варіантів взаємодії нашої компанії і компанії-клієнта, залежно від масштабу поставлених завдань, тимчасових обмежень і Ваших переваг.

 1. Консультації з оподаткування.
 2. Розробка фінансово-податкових схем в Україні.
 3. Розробка міжнародних фінансово-податкових схем.
 4. Податкове структурування продажу активів і угод злиття і поглинання.
 5. Податкове планування.
 6. Поточна оптимізація оподаткування.
 7. Супровід при перевірках контролюючих органів.
 8. Представлення інтересів клієнта у спорах з податковими органами.

Наша компанія надає допомогу при роботі з наступними видами податків:

 • ○ Податок на додану вартість.
 • ○ Мита, акцизи та інші непрямі податки.
 • ○ Податок на прибуток.
 • ○ Податки на фонд заробітної плати.
 • ○ Податкові послуги для фізичних осіб.
 • ○ Інші податки.

Завдяки впровадженню рішень, запропонованих нашими експертами, сотні компаній зуміли отримати суттєві конкурентні переваги в результаті оптимізації управління податковими ризиками. Скориставшись послугами Консалтингової Групи Golden Share, Ви зможете зберегти значні кошти, які можуть бути спрямовані на поточні операційні витрати, виплату дивідендів або на розвиток Вашого бізнесу.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

  Consulting GroupGolden Share

  Україна, Київ,
  вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
  +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40