Захист прав та інтересів у відносинах з державними органами і посадовими особами
Адміністративне право регулює відносини між державними органами в процесі їх діяльності і між державними органами та компаніями, організаціями, громадянами. При цьому громадяни є найбільшою групою суб’єктів адміністративно-правових відносин.
У процесі взаємодії громадян з державними органами та їх представниками часто виникають конфліктні ситуації, які можуть спровокувати адміністративні спори.
Враховуючи ту величезну кількість питань, які знаходяться в компетенції державних органів, і складну структуру державного апарату, адміністративні справи можуть стосуватися різноманітних сфер життя громадян. Приміром, частими причинами адміністративних спорів бувають:
- – Спори із суб’єктами владних повноважень щодо оскарження їх рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності;
– Спори з приводу прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби;
– Незгода з постановою ДАІ та рішення його оскаржити;
– Рішення оскаржити неправомірні дії або бездіяльність посадової особи з питань соціальних виплат, пенсій, допомоги і т.д .;
– Порушення строків видачі державного акту на право власності на земельну ділянку;
– Дії щодо примусового повернення в країну походження або третю країну і примусового видворення іноземців та осіб без громадянства за межі території України;
– Перевищення службових повноважень;
– Порушення вимог щодо фізичного контролю;
– Протизаконне використання інформації, яка стала відомою особі у зв’язку виконанням службових зобов’язань;
– Порушення прав на інформацію;
– Та інші.
Адміністративні спори є одними з найбільш складних, а іноді і проблемних, адже – це суперечки з представниками влади, оспорювання нормативно-правових актів, дій і рішень державних органів.
Наші юристи мають досвід врегулювання адміністративних спорів, тому оперативно встановлюють правову ситуацію і ефективно вирішують питання.
Комплекс наших послуг може включати:
- – Аналіз документів адміністративного порушення, аналіз рішень, дій і бездіяльності державних органів і посадових осіб.
– Оцінка перспективи справи.
– Вибір позиції і тактики ведення справи.
– Підготовка та участь у вирішенні адміністративних спорів у процесі досудового врегулювання.
– Підготовка та участь у судових процесах, захист інтересів клієнта в адміністративних справах у присутності і без присутності клієнта.
– Представництво інтересів довірителя у відносинах з контролюючими та наглядовими органами.
– Оскарження рішення суду у вищій інстанції.
– Оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення.
Хочемо звернути Вашу увагу, що кожна особа має право в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб’єкта владних повноважень порушені її права, свободи чи інтереси.
Юристи нашої компанії готові надати Вам професійну допомогу в адміністративних справах.