Дізнайтесь чому 150+ клієнтів вибрали
бухгалтерське обслуговування саме у нас

КЛІЄНТИ


Серед наших клієнтів – провідні міжнародні і вітчизняні компанії, що працюють в сферах інвестицій, будівництва і нерухомості, сільського господарства, оптової і роздрібної торгівлі, фінансового і банківського бізнесу, високих технологій, розробки програмного забезпечення, виробничі і фінансові холдинги, компанії, що надають різні види послуг.


Biochem GmbH

Українська гілка міжнародної компанії Biochem GmbH зі штаб-квартирою у Німеччині. BioChem GmbH пропонує високоякісні лабораторні послуги та експертизу у всіх галузях фізико-хімічного, мікробіологічного, молекулярно-біологічного аналізу.

Читати відгук

Bobst Group

Bobst Group - провідний світовий постачальник обладнання та послуг для виробників упаковки з картону, гофрокартону та гнучких матеріалів, а також етикеток. Компанія сьогодні працює більш ніж у 50 країнах, а її 11 виробничих підприємств розташовано у 8 країнах.

Читати відгук

Edimax

Edimax – міжнародна компанія, лідер у виробництві мережевого обладнання. У 2010 році сумарний оборот групи компаній сягнув 110 мільйонів доларів США.


Вильгельм ГЕЛЬДБАХ

Вільгельм ГЕЛЬДБАХ – українська гілка міжнародного холдингу Geldbach. Провідний постачальник фланців та інших деталей трубопроводів. Фірми холдингу знаходяться у країнах ЄС, Китаї, ОАЕ та інших.

Геолинк

«Геолінк» – українська гілка провідної російської компанії, що працює у сфері розробки та виробництва наукомістких технологій, приладів та автоматизованих систем.

ООО «ТПК Геомаш Украина»

ТОВ «ТПК Геомаш Україна» – провідний виробник бурового обладнання на території Росії та країн СНД, компанія з більш ніж 120-річною історією.


Home Credit

Компанія міжнародної фінансової групи Home Credit Group, одного із світових лідерів у сфері споживчого кредитування, що володіє в Україні банком Home Credit Finance. Home Credit Group є членом Групи компаній PPF, заснованої 1991 року.

Hofftel

Дочірня компанія американської компанії Hofftel, член Міжнародної Асоціації TeleServices. Надає послуги телефонно-інформаційного сервісу.

ЗАО «ИНФОРМСВЯЗЬ ХОЛДИНГ»

Українська гілка ЗАТ «ІНФОРМЗВ'ЯЗОК ХОЛДИНГ», основний напрямок діяльності: проектування, впровадження та пуско-налагодження інженерних та телекомунікаційних систем.


LG

Компанія LG International Corp. входить до південнокорейського холдингу LG Group, найбільшої фінансово-промислової групи, і займає провідні позиції на ринку серед таких світових брендів, як Samsung, Hyundai Motor, Hyundai Heavy Industries.

Читати відгук

BD Sensors

«БД Сенсорс» (BD Sensors) - підприємство, що входить до міжнародної групи компаній (Німеччина, Чехія, Україна, Росія), що виробляють датчики тиску та рівня.

Ober-Haus Ukraine

Ober-Haus Ukraine – компанія міжнародної інвестиційно-девелоперської групи Ober-Haus, лідера на ринку консалтингу у сфері нерухомості та девелопменту Європи.


Promo.ua

Promo — перше українське агентство Performance-маркетингу, яке займається просуванням інтернет-магазинів та бізнес-проектів. Серед клієнтів агентства гіганти e-commerce: COMFY, ALLO, Fotos, Gold.ua та ін. Серед послуг: контекстна реклама, пошукове просування, збільшення конверсії сайту та інші.

Читати відгук

Олайти Сервис

Компанія «Олайті Сервіс» – розробник першого українського антивіруса «Zillya!». А також ряд інших програмних продуктів для українського та міжнародного ринків.

Укрконтейнер

Компанія «Укрконтейнер» виробляє, продає та надає в оренду контейнери та побутовки різних модифікацій, від морських рефрижераторних до торгових павільйонів та побутових конструкцій для приватного використання. Другий напрямок діяльності – вантажоперевезення та послуги спецтехніки.


Workle

Workle інтернет-платформа для віддаленої роботи. Реєстрація на сайті workle.ru дає можливість користувачеві вибрати професію, пройти навчання, одразу розпочати роботу, отримувати офіційний дохід та будувати кар'єру. Партнери представляють на Workle види роботи, вимоги до кваліфікації виконавця.

AVYS Telecom S.А

AVYS Telecom S.А. –українське представництво іспанської телекомунікаційної компанії, що пропонує повний перелік профільних послуг, від стаціонарного телефонного зв'язку до структурування кабельних систем для споживачів будь-якого сегменту ринку.

Читати відгук

Blue Bird Group LTD

Blue Bird Group LTD – міжнародна компанія, основний вид діяльності – просування продукції для здоров'я. Центральне представництво знаходиться у Гонконгу. Інфоцентр у Республіці Казахстан.


Biesse

Biesse – український підрозділ італійської корпорації Biesse Group, яка спеціалізується на сегменті деревообробки. Щодня компанії з багатьох країн світу ухвалюють рішення на користь придбання деревообробних верстатів виробництва групи Biesse.

СВЭЛ

В Україні Група «СВЕЛ» представлена ​​дочірнім підприємством ТОВ «СвердловЕлектро-Україна». Компанія займається активним поширенням енергетичного (трансформаторного) обладнання світового рівня якості та безпеки для промислової та соціальної сфер життєдіяльності суспільства.

EasyХpress

EasyХpress - міжнародна компанія з офісами у Києві та США (Нью-Джерсі). Компанія надає сервіс доставки товарів із США в Україну.


Enerstena

Група компаній «Enerstena» – добре відоме у Литві підприємство енергетики, що спеціалізується на технологіях спалювання. На підприємстві працює понад 360 працівників. Проектування та виробництво котлів на біопаливі, економайзерів та іншого технологічного обладнання для котелень на біопаливі.

КупиСкидку

Компанія «КупіЗнижку» – один із лідерів ринку України серед сервісів «знижкових» покупок. Сайт знижок «КупіЗнижку» створює найкращі пропозиції зі знижкою разом зі своїми партнерами: боулінг-клубами, ресторанами, нічними клубами, фітнес-центрами, йога-студіями, салонами краси, магазинами та іншими.

Читати відгук

Samsung Electronics

Samsung Електронікс Україна Компані - міжнародна компанія, один з десяти найвідоміших світових брендів. Сфера: споживча електроніка, телефонія, апаратні рішення. Samsung Electronics займає провідні позиції серед телевізійних брендів на світовому ринку.

Читати відгук


TOTAL

TOTAL – входить до ТОП-5 глобальних міжнародних інтегрованих енергетичних компаній, налічує 100 000 співробітників на п'яти континентах. Група розвиває свою присутність на всіх рівнях галузі: розвідка та видобуток вуглеводнів, переробка та збут нафтопродуктів, торгівля та морський транспорт.

ООО «ПКФ-Украгропромкалий»

ТОВ «ВКФ-Украгропромкалій» є одним із найбільших виробників калійних добрив у нашій країні. На підприємстві було винайдено революційну технологію виробництва калійних добрив та селітри. Мета компанії – забезпечити потреби сільгоспвиробників у мінеральних добривах.

КЧ Инжиниринг

КЧ Інжиніринг - будівельна компанія з турецькими інвестиціями. Бере участь у великих будівельних проектах України як підрядник, таких як будівництво Харківського метро.


ПАО «Промсвязь»

ПАТ «Промзв'язок» - підприємство понад 65 років працює у сфері металообробки та приладобудування. Продукція відома у країнах СНД, Казахстані, Киргизії, В'єтнамі, Малайзії.

КАМАЗ

Група компаній "КАМАЗ" - одна з найбільших автомобільних корпорацій, займає 16-е місце серед світових виробників важких вантажних автомобілів.

Бабусина Торбинка

Компанія «Бабусина Торбинка» – доставка фермерських продуктів: об'єднує працьовитих, порядних фермерів, які вирощують та готують натуральні, екологічні, корисні для здоров'я продукти харчування; доставляє безпосередньо свіжі домашні продукти з фермерських господарств до дверей Ваших будинків із любов'ю та турботою.


Климат Контроль

Компанія «Клімат Контроль» займається інсталяцією інженерних систем та виконує набір послуг, який включає проектування, оснащення та обслуговування інженерно-технічних мереж та систем життєзабезпечення в житлових, виробничих та адміністративних приміщеннях. Компанія також займається продажем та монтажем обладнання.

Альянс Орбита СВК

"Альянс Орбіта СВК" - це група компаній, які об'єдналися для виготовлення продукції для офісів та шкіл торгових марок NAVIGATOR та TIKI. Асортимент продукції постійно поповнюється з урахуванням тенденцій ринку та новітніх технологій виробництва. Компанія також є ексклюзивним дистриб'ютором ручок LEXI та ТМ Nataraj.

Printec Group

Компанія міжнародної Printec Group, лідера на європейському ринку обладнання та автоматизованих систем управління банківським бізнесом.


PORTE'S

PORTE'S – є лідером на ринку дверей та підлогових покриттів України. Мережа салонів розташована у Києві, Львові, Харкові та Одесі. Компанія постійно розвивається, за сім років вона переросла з невеликого магазину до мережі супермаркетів. Кількість співробітників, що працюють у мережі магазинів, давно перевищила позначку в 100 осіб.

Читати відгук


Consulting GroupGolden Share

Україна, Київ,
вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40