Дізнайтеся чому 150+ клієнтів обрали
юридичне обслуговування саме у нас

Послуги по нерухомості

Нерухомість – це один з найважливіших і серйозних питань для кожної людини. Будь-яка нерухомість, будь то власне житло, орендований офіс або нерухомість як сфера бізнесу, підлягає особливому законодавчому регулюванню.

Ринок нерухомості України має свої особливості, з одного боку, наприклад, покупка житла є для більшості громадян найважливішою операцією всього життя, з іншого боку, на жаль, несумлінні компанії та фізичні особи використовують безліч шахрайських схем, маніпулюючи недостатньою обізнаністю громадян.

Останнім часом все більше людей намагаються отримати професійну консультацію юристів з питань нерухомості: купівлі-продажу об’єктів нерухомості, оформлення спадщини, інвестування та інших питань, щоб захистити свої інтереси.

Юрист, на відміну від ріелтора, захищає Ваші інтереси, не маючи власної зацікавленості в майбутній угоді. Це дозволяє юристу говорити не тільки про грубі порушення законодавства і Ваших прав, а й про можливі нюанси, які можуть спровокувати непотрібні турботи або небажані проблеми.

Найчастіше до нас звертаються з питань, що стосуються:

 • –  Консультації з питань здійснення операцій з нерухомістю, в тому числі, щодо порядку їх укладення, оподаткування, можливості визнання договорів недійсними;
 • –  Юридичний супровід угод з придбання нерухомості (житлова та комерційна нерухомість) в новобудовах за інвестиційними договорами, договорами пайової участі в будівництві, тощо;
 • –  Перевірка наявності всіх необхідних документів, юридична експертиза договорів та інших документів, пов’язаних з нерухомістю;
 • –  Юридичний супровід угод з придбання нерухомості на вторинному ринку житлової та комерційної нерухомості;
 • –  Складання проектів договорів купівлі-продажу, міни, дарування, ренти, оренди, договорів відступлення права вимоги, договорів застави та завдатку;
 • –  Підготовка необхідного пакету документів для укладання угод з купівлі-продажу нерухомості;
 • –  Консультації та детальний аналіз з питань перевірки земельної ділянки щодо відповідності цільового призначення даної земельної ділянки  містобудівній документації;
 • –  Консультації з оформлення прав на спадкове майно;
 • –  Послуги з повного юридичного супроводу оформлення прав на спадкове майно;
 • –  Перевірка об’єкту нерухомості на предмет наявності інформації в публічних реєстрах:

*  Єдиний державний реєстр речових прав на нерухоме майно,

*  Єдиний реєстр судових рішень,

*  Єдиний реєстр боржників,

*  Єдиний реєстр іпотек.

Як отримати консультацію


Для цього необхідно здійснити три кроки:

 1. Дзвоніть нам за номером (044) 237-72-76 або заповніть заявку на сайті, запишіться на консультацію до профільного фахівця і повідомте найважливішу, на Ваш погляд, інформацію, що стосується питань для консультації.
 2. Підготуйтесь до консультації – Вам потрібно продумати всі питання, які Вас цікавлять по темі консультації, щоб бесіда з фахівцем пройшла продуктивно, а отримана інформація була дійсно корисною, а також підготувати документи, які стосуються питання.
 3. Приходьте до нас в офіс за адресою: м. Київ, провулок Музейний, 10, 2 поверх, – і отримайте ефективний варіант вирішення з гарантією результату.

Ви можете бути впевнені в отриманні професійної консультації, у нас працюють найкращі фахівці з великим досвідом роботи, а політика компанії, насамперед, націлена на взаємодію і клієнтоорієнтованість.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

  Consulting GroupGolden Share

  Україна, Київ,
  вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
  +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40