Дізнайтесь чому 150+ клієнтів вибрали
бухгалтерське обслуговування саме у нас

Консультації з оподаткування

Якщо Ви плануєте почати або вже ведете бізнес в Україні, податкові консультанти нашої компанії будуть раді відповісти на будь-які Ваші запитання у сфері оподаткування компаній і фізичних осіб.

Наші фахівці володіють всіма необхідними компетенціями для надання клієнту вичерпних відповідей на будь-які питання у сфері оподаткування. Ось основні чинники, що дозволяють ухвалювати зважені рішення за наслідками наших консультацій.

1. Точне знання законодавства

Вітчизняне податкове законодавство змінюється дуже динамічно. Для того, щоб бути в курсі всіх останніх змін, ми постійно вивчаємо нормативну базу, використовуємо найповніші професійні інформаційні джерела, вивчаємо всі авторитетні галузеві періодичні видання, широко беремо участь в обговореннях в професійному експертному середовищі, відвідуємо семінари, обмінюємося думками і беремо участь в круглих столах з провідними експертами у сфері податкового законодавства.

2. Практична спрямованість консультацій

Для того, щоб клієнт не просто дізнався думку експерта, а одержав практичне керівництво до дії, важливо не просто знати тексти законів і інших нормативно-правових актів. Дуже часто вирішальне значення має адміністративна практика фіскальних органів, що реально склалася, і судова практика з того або іншого питання.

В процесі дослідження ми вивчаємо рішення всіх судових інстанцій, так чи інакше пов’язані із заданою темою, одержуємо як офіційні, так і приватні роз’яснення ключових посадовців податкових адміністрацій всіх рівнів. Також ми тримаємо руку на пульсі процесу підготовки тих або інших законопроектів і беремо в розрахунок співвідношення сил політичних лобістських груп для перспективного планування тих або інших видів ділової активності.

Ми готові надати Вам консультації у формі, що найкращим чином задовольняє Ваші потреби як з погляду оперативності надання інформації, так і з позиції максимальної достовірності відомостей, що надаються. Це можуть бути експрес-консультації в усній формі або комплексні письмові консультації.

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

    Consulting GroupGolden Share

    Україна, Київ,
    вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
    +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40