Дізнайтесь чому 150+ клієнтів вибрали
бухгалтерське обслуговування саме у нас

Визнання


Golden Share Consulting Group є членом міжнародної фінансової групи Financial яка працює у багатьох країнах, на різних континентах.

Міжнародна Фінансова група сьогодні – це глобальна мережа, де працюють понад 500 співробітників по всьому світу. Компанії-члени групи представлені у 48 країнах.

Головна місія групи – розуміти минуле, будувати сьогодення, передбачати майбутнє, щоб підтримувати бізнес у різних країнах світу сьогодні та завтра.

Серед основних напрямів діяльності:

Бухгалтерський та податковий облік – перевірка, ведення, складання звітності, консультування.

Аудит – сертифікований аудит, оцінка ризиків, рекомендації, прогнози.

Податкові консультації та судові справи – захист інтересів бізнесу найбільш ефективними засобами з метою уникнення судових розглядів, а також через судові справи.

Юридичні консультації – від створення компанії до супроводу її діяльності відповідно до норм права та оподаткування на кожному етапі.

Група представлена в таких країнах, як:

Франція, Бельгія, Нідерланди, Великобританія, Іспанія, США, Мальта, Туреччина, Польща, Китай, ОАЕ, Україна та інші.

Разом ми сильніші!

________________________________________________________________________________________________________________

Golden Share Consulting Group в черговий раз отримала рекомендації і статус надійного постачальника послуг для бізнесу від Посольства Сполучених Штатів Америки і українського підрозділу Департаменту Торгівлі США, основним напрямком діяльності якої є надання допомоги американським компаніям у пошуку ділових можливостей в Україні.

Golden Share Consulting Group є надійним партнером Британської Торгової Палати в Україні.

У каталозі Департаменту Торгівлі США Golden Share Представлена як надійна і перевірена компанія з надання послуг для американських компаній, які ведуть свій бізнес на території України


Consulting GroupGolden Share

Україна, Київ,
вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40