-->
ru ua en

Програми та послуги

Продаж, обслуговування, оновлення «1С:Підприємство» в Києві та Україні

Golden Share Consulting Group є офіційним партнером «Спілки автоматизаторів бізнесу» в Києві.

У нас Ви можете купити програмні продукти «Бухгалтерія» і «1С:Підприємство», 8 версії.

Система «Бухгалтерія» є найпоширенішою бухгалтерською програмою на території Києва, України та країн СНД. Кожен сучасний бухгалтер вміє працювати в «1С:Підприємтсво».

Тим не менш, можливості добре налаштованих і грамотно опрацьованих програм «1С:Підприємтсво» набагато ширші, ніж використовує на практиці більшість бухгалтерів та інших користувачів.

Департамент бухгалтерських послуг Golden Share веде бухгалтерський, податковий і управлінський облік багатьох вітчизняних і міжнародних компаній. А департамент автоматизації бізнес-процесів займається впровадженням, супроводом, оновленням програм в Києві і по всій території України. Ми рекомендуємо клієнтам рішення, які довели свою ефективність в нашій власній практиці. Використання цих рішень призводить до значної, іноді до 50-70%, економії часу і сил бухгалтерів.

Тим не менше, «1С:Підприємтсво» - це не тільки бухгалтерія. Програмне забезпечення «1С:Підприємтсво» є лідером у сфері автоматизації бізнес-процесів у всіх країнах СНД і навіть в деяких країнах Східної Європи, будучи однією з найефективніших серед існуючих ERP-систем.

На основі «1С:Підприємтсво» фахівці нашої компанії автоматизують такі процеси, як виробництво, торгівля, управління персоналом, склад і логістика, взаємини з клієнтами (CRM). Ми володіємо досвідом автоматизації підприємств у таких сферах, як оптова та роздрібна торгівля, виробництво, сільське господарство, фінанси і страхування, будівництво та нерухомість, комунальне господарство, бюджетні установи та неприбуткові організації.

Ось основні послуги, які надає Golden Share у сфері «1С:Підприємство» в Києві та Україні:

1.Продаж програм «1С: Підприємство»

Ми поставляємо програмні продукти «1С:Підприємтсво» всіх версій і конфігурацій.

У Golden Share Ви можете придбати всі продукти лінійки «1С:Підприємство» 8 версії, такі як «Бухгалтерія», «Управління торгівлею», «Зарплата і управління персоналом», «Управління торговим підприємством», «Управління виробничим підприємством », рішення для підприємств роздрібної торгівлі, бюджетних організацій і ряд інших галузевих рішень.
Більш детально ознайомитись з можливостями і характеристиками програм «1С:Підприємтсво» можна на сторінках електронного каталогу.

Вартість та умови поставки конкретних продуктів «1С:Підприємтсво» Ви можете дізнатися, ознайомившись з нашим прайсом.

2. Встановлення та налаштування

При купівлі у нас програмних продуктів системи «1С:Підприємтсво» Ви отримуєте безкоштовну установку програми та її базове налаштування під вимоги Вашої компанії.

3. Навчання користувачів

Якщо Ваші співробітники ще не мають досвіду роботи в системі «1С:Підприємтсво», наші фахівці також здійснюють базове навчання. У разі необхідності, Ви можете замовити в Golden Share розширений курс навчання роботі в «1С:Підприємтсво». Навчання може проводитися в групах або індивідуально.

4. Інформаційно-технологічний супровід (ІТС)

Для підтримки програм «1С:Підприємтсво» в актуальному стані регулярно випускаються DVD-диски інформаційно-технологічного супроводу.

При купівлі у нас програм системи «1С:Підприємтсво» Ви отримуєте безкоштовну передплату на послугу ІТС на 3 місяці.

5. Регулярне обслуговування і оновлення «1С:Підприємство» програм

Якщо Вам необхідна регулярна підтримка програмістів і консультантів «1С:Підприємтсво» в Києві і по всій території України, Ви можете укласти з Golden Share договір на супровід роботи Ваших програм.

За договором ми виконуємо наступні роботи:

 • - Консультування клієнтів по телефону та електронною поштою. 
  - Оновлення релізів програм.
  - Оновлення типових форм бухгалтерської звітності. 
  - Оновлення форм первинних документів.
  - Зміна типових форм бухгалтерської звітності та первинних документів.
  - Створення спеціальних форм звітів.
  - Налагодження та зміна типової конфігурації з урахуванням специфіки роботи компанії-клієнта. 
  - Навчання співробітників клієнта методикам роботи в середовищі "1С:Підприємтсво". 
  - Тестування коректності роботи з базами даних.
  - Налаштування роботи Ваших комп'ютерів, серверів і програм.

6. Комплексні послуги 

Великою популярністю користуються пакети послуг Golden Share, в яких консультації та аудит доповнюють один одного. Замовляючи такі послуги, бухгалтерська служба клієнта має можливість в оперативному режимі перевірити зроблені звіти і переконатися в тому, що підготовлені декларації не містять помилок, а первинна документація та договір оформлені з дотриманням усіх вимог законодавства.

За бажанням клієнта ми також складаємо індивідуальні місячні пакети послуг, в які входять юридичні, бухгалтерські та аудиторські послуги, податкові консультації та ряд інших консультаційних послуг.

Кращий показник якості роботи наших програмістів і консультантів - наші задоволені клієнти.

Ми сподіваємося, що серед них буде і Ваша компанія!

Телефонуйте нам зараз, і ми з задоволенням відповімо на всі Ваші запитання!


Потрібна консультація?

Відповімо на всі питання, просто заповніть форму


Consulting GroupGolden Share

Україна, Київ,
пров. Музейний, 10 (2 поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40