Дізнайтеся чому 150+ клієнтів обрали
юридичне обслуговування саме у нас

Реєстрація компанії

Реєстрація компанії з іноземним засновником (засновником нерезидентом)

Кожен іноземний громадянин або іноземна юридична особа при плануванні створення або розвитку свого бізнесу в Україні повинні вирішити питання легітимізації своєї діяльності на території держави.

Першим етапом – є державна реєстрація в підприємства конкретної організаційно-правової форми.

Українське законодавство передбачає можливість реєстрації підприємств з іноземним капіталом і засновником. При цьому засновником може бути як фізична особа нерезидент, так і юридична особа.

Реєстрація компанії засновником нерезидентом не має особливих обмежень, але відрізняється деякими процедурами і пакетом документів.

Іноземці можуть бути засновниками будь-яких організаційно-правових форм підприємств, таких як:

  • – фізична особа підприємець (ФОП),
  • – товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ,
  • – приватне акціонерне товариство (ПрАТ),
  • – публічне акціонерне товариство (ПАТ),
  • – засіб масової інформації (ЗМІ),
  • – об’єднання та організації,
  • – філії,
  • – представництва,
  • – інші.

При цьому реєстраційні процедури та вимоги щодо реєстрації окремих видів підприємств будуть істотно відрізнятися. Приміром, при реєстрації фізичної особи підприємця в особі нерезидента необхідна наявність реєстрації місця проживання в Україні строком не менше трьох місяців.

Найчастіше громадяни нерезиденти, а також іноземні компанії звертаються до нас для реєстрації таких популярних форм як товариство з обмеженою відповідальністю і представництво.

Наші послуги з реєстрації компанії з іноземними засновниками:

  1. Консультування та рекомендації щодо вибору організаційно-правової форми підприємства, системи оподаткування.
  2. Підготовка пакету документів.
  3. Проходження попередніх процедур і реєстрацій (одержання ІПН для засновника нерезидента і т.д.).
  4. Сприяння в пошуку і реєстрація юридичної адреси (при необхідності).
  5. Реєстрація компанії.
  6. Юридичний супровід відкриття рахунку в банку.
  7. Реєстрація компанії платником певного виду податку.

Необхідно звернути увагу, що засновувати підприємства іноземний громадянин може без додаткових дозволів, єдиною умовою є отримання індивідуального номера платника податків (ІПН для іноземних громадян або tax individual number (TIN або ID number)).

Для оформлення на роботу на посаду директора (або будь-яку іншу посаду) у власну компанію іноземцю необхідно отримати дозвіл на працевлаштування. Якщо засновник або директор нерезидент планує фізично працювати в Україні, дозвіл на працевлаштування є підставою для отримання тимчасового дозволу на проживання (ТПП).

Golden Share сприяє своїм клієнтам в отриманні всіх дозвільних документів, що дає можливість працювати і проживати в Україні без обмежень.

Як ми вже говорили, реєстрація компанії – це тільки перший етап створення бізнесу в Україні. Це базовий етап, який є фундаментом подальшого розвитку і можливостей, тому дуже важливо в цей момент звернутися до професіоналів.

Вибравши нашу компанію в якості юридичного партнера в Україні, Ви зможете і надалі отримувати необхідну юридичну допомогу та підтримку, а також практичні рекомендації, що грунтуються на досвіді, винятковому знанні українського законодавства і реалій бізнес середовища.

За багато років роботи ми знаємо потреби компаній з іноземними інвестиціями та засновниками, тому пропонуємо ряд додаткових затребуваних послуг, але не обмежуємося ними.

Серед додаткових послуг компанії: 

Потрібна консультація?

Відповімо на всі запитання, просто заповніть форму

    Consulting GroupGolden Share

    Україна, Київ,
    вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6, поверх 11
    +38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40