-->
ru ua en

Послуги для бізнесу

Юридична Компанія Golden Share - одна з кращих компаній України з надання юридичних послуг для українських та іноземних підприємств, котрі працюють в Україні. Компанія була заснована в 2002 році. Сьогодні ми надаємо найширший спектр послуг для бізнесу, супроводжуючи підприємства на всіх етапах діяльності.
 

Серед наших послуг:

 • ○ Реєстраційні послуги.
  ○ Отримання дозвільних документів.
  ○ Договірна діяльність.
  ○ Супровід угод.
  ○ Врегулювання суперечок.
  ○ Представлення інтересів в судах.
  ○ Робота з виконавчою службою.
  ○ Юридичний супровід бізнесу.
  ○ Послуги у сфері нерухомості.
  ○ Консультування.

Наші фахівці - це практикуючі юристи з величезним досвідом роботи в таких сферах права, як:

 • Корпоративне право / M & A /.
 • Інтелектуальна власність.
  Міжнародна торгівля.
  Податкове право.
  Нерухомість.
  Вирішення спорів.
  Реструктуризація та банкрутство.
  Трудове право.
  Кримінальне право.

Юридична компанія Golden Share орієнтована на обслуговування бізнесу. Серед наших клієнтів вітчизняні компанії, іноземні компанії, котрі працюють в Україні, представництва міжнародних корпорацій і організацій.
 
Сфери діяльності компаній, які є нашими клієнтами, різноманітні - це автопромисловість, інфраструктура та транспорт, медіа та реклама, нерухомість і будівництво, нафтогазова галузь, інвестиції, роздрібний сектор, оптова торгівля, сільське господарство, телекомунікації та ІТ, фармацевтика, послуги, виробництво і інші.

Принципи компанії, які лежать в основі нашої діяльності, визначають високий рівень якості наших послуг, - це глибокі знання законодавства і специфіки сучасного ринку, розуміння потреб наших клієнтів і пошук результативного рішення в кожній окремій ситуації.

Наша унікальність у високому рівні професійних якостей наших фахівців, величезному досвіді надання послуг для бізнесу, відповідальності і орієнтованості на захист і задоволення інтересів наших клієнтів.


Потрібна консультація?

Відповімо на всі питання, просто заповніть форму


Consulting GroupGolden Share

Україна, Київ,
пров. Музейний, 10 (2 поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40