-->
ru ua en

Послуги «1С:Підприємство»

Компанія Golden Share надає ряд послуг з програмного забезпечення «1С:Підприємство». Наші фахівці надають послуги з автоматизації бізнес-процесів підприємств і виконують окремі завдання по створенню додаткових форм, налаштуванні програм, переносу даних і т.д.

Нижче перераховані найбільш популярні послуги з програмного забезпечення і автоматизації бізнесу серед клієнтів Golden Share.

Встановлення та налаштування

Доставка, установка та базове налаштування програмного забезпечення «1С:Підприємство» при купівлі програмного забезпечення надається клієнту безкоштовно. Якщо у Вас є програма, але Вам необхідно її встановити, переустановити на інший комп'ютер, налаштувати, Ви можете звернутися до наших фахівців. Встановлення та налаштування може здійснюватися у віддаленому режимі або з виїздом фахівця на підприємство компанії-замовника.

Перехід на вищу версію ПЗ (+ перенесення даних)

Зараз багато компаній переходять на вищу версію програмного забезпечення «1С:Підприємство»,  так як новіша версія має ряд додаткових функцій і можливостей.

Якщо у Вас виникла необхідність переходу на нову версію або перенесення даних звертайтеся до фахівців Golden Share.

Доопрацювання, впровадження

Всі програми «1С:Підприємство» мають типову версію, стандартну для всіх підприємств, яка передбачає всі основні види документів, форм, звітів і функцій. Деякі підприємства використовують свої форми звітності, мають необхідність додаткової автоматизації тієї чи іншої функції та інші нестандартні задачі. У цьому випадку програмісти Golden Share можуть дописувати програму - допрацьовувати на вимогу замовника.

Впровадження програмного забезпечення - це більш складний процес. Зазвичай впровадження відбувається в компаніях, де автоматизується кілька процесів, а програму використовують кілька підрозділів. Головна мета впровадження «1С:Підприємство» - автоматизація бізнесу від покупки програми до етапу її ефективного використання. Впровадження складається з декількох етапів, хоча вони не завжди використовуються всі:

 •     1.Аналіз процесів підприємства, визначення цілей автоматизації.
      2.Підбір програмного забезпечення.
      3.Встановлення та налаштування.
      4.Перенесення даних, доопрацювання згідно цілей підприємства,      
         інформаційне наповнення при необхідності.
      5.Тестування.
      6.Навчання персоналу.
      7.Супровід ПЗ.

Навчання

Golden Share не проводить курсів з «1С:Підприємство», наша компанія надає персональне навчання. Навчальна програма готується під кожного клієнта індивідуально. У нас Ви можете замовити індивідуальне навчання та корпоративне навчання.

Спочатку викладач оцінює рівень знань і уточнює функції співробітника, потім під нього готує план занять.

Мінімальні терміни навчання - 4:00.
Стандартна програма навчання для бухгалтерів 20 годин.
Розширена програма навчання для бухгалтерів 40 годин.

Якщо Вас цікавить навчання за іншими напрямами: менеджер, комірник, "1С:Підприємство" для керівника та інші, - уточніть інформацію у нашого фахівця за номером 380 44-237-7276.

Супровід програм (абонентське обслуговування)

Наші фахівці супроводжують програмне забезпечення «1С:Підприємство» на умовах договору. До переліку робіт з супроводу можуть входити всі перераховані вище види робіт, а також консультування і термінова допомога, у разі збоїв в роботі програм. Супровід дає компаніям ряд переваг:

    1. Швидкий відгук на запит клієнта.
    2. Фахівець, який працює з Вашою програмою на умовах договору, добре знає Вашу програму і специфіку діяльності підприємства. Це дає можливість йому в рази швидше і ефективніше виконувати поставлені завдання.


Потрібна консультація?

Відповімо на всі питання, просто заповніть форму


Consulting GroupGolden Share

Україна, Київ,
пров. Музейний, 10 (2 поверх)
+38 (044) 237 72 76, +38 (093) 188 45 40